poradnia NFZ tel. 58 350 89 07       poradnia prywatna tel. 58 352 00 58
Znajdź pracownika

O Nas

O poradni NZOZ OKO

47577770_Subscription_XXL (17)Firma OKO została założona w 2005 roku. Celem działania jednostki jest kompleksowa opieka medyczna w zakresie okulistyki. Założycielami i właścicielami przedsiębiorstwa są – Agnieszka Panasik i Adam Trapkowski, specjaliści chorób oczu z długoletnim doświadczeniem w pracy klinicznej i szpitalnej.

Siedzibę powstałego na bazie spółki Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej OKO zlokalizowano pierwotnie w centrum Gdyni, przy ul. Abrahama 57, by umożliwić dostęp do takiego rodzaju usług okulistycznych, które do tej pory nie były osiągalne na terenie tego miasta.

Firma rozpoczęła działalność w październiku 2007 roku świadcząc początkowo jedynie porady prywatne, a od stycznia 2008 roku wprowadziła również do swojej oferty usługi finansowane w oparciu o kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia. Od tego momentu dla mieszkańców Gdyni i okolic stały się dostępne po raz pierwszy między innymi – badania angiograficzne narządu wzroku, nowoczesna diagnostyka jaskry w postaci badań GDX Pro i VCC oraz zabiegi laserowe wykonywane w niektórych powikłaniach cukrzycy, chorobach naczyniowych i jaskrze.

W październiku 2008 roku poszerzono spektrum usług o zabiegi wykonywane laserem neodymowym (usuwanie zaćmy wtórnej i zabiegi przeciwjaskrowe).

Od stycznia 2009 roku placówka stała się podwykonawcą Szpitala Św. Wincentego a Paulo w Gdyni w zakresie procedur tam niedostępnych (badanie FLA, laseroterapia), a także podwykonawcą min. NZOZ Oculus z Tczewa, NZOZ Pogórze z Gdyni czy NZOZ z Sopotu w zakresie badań USG. Obecnie naszymi partnerami medycznymi są także: Medicover, Polmed, Swissmed, Medica Polska, Ośrodek Diagnostyki Medycznej czy NZOZ Działki Leśne.

Od lipca 2010 działalność została przeniesiona do nowej siedziby na ul.Śląskiej 35-37 co pozwoliło w zdecydowany sposób poprawić warunki lokalowe (większe, klimatyzowane gabinety), komfort pracy i wygodę pacjentów.

Od poczatku roku 2013 zaczęły funkcjonować odpowiednio w styczniu Poradnia Okulistyki Dziecięcej a następnie w marcu Poradnia Otorynolaryngologiczna i w lipcu Pracownia Ćwiczeń Ortoptycznych i pleoptycznych roszerzając i uzupełniając prowadzona działalność.

W trakcie poszerzania usług o charakterze okulistycznym, proporcjonalnie wzrastała liczba współpracowników firmy OKO.

Obecnie z firmą współpracuje 20 lekarzy, trzy pielęgniarki, ortoptystka oraz pięcioro pracowników zajmujących się rejestracją.

Popularne badania
Ostrość widzenia
Sed purus purus, tincidunt eget malesuada et, molestie ut eros. Fusce blandit, sapien eu sollicitudin consectetur, ligula tellus.
Ocena refrakcji
Dobór korekcji okularowej
Pomiar ciśnienia śródgałkowego
Pomiar grubości rogówki
Ocena rogówki
Nasza poradnia jest dla Ciebie
Naszym celem jest rzetelna diagnostyka medyczna dostępna dla każdego pacjenta. Zobaczysz, że zostaniesz z nami na lata